Osłonka do fotelika Pink Stars - różowaOsłonka do fotelika Pink Stars - różowaOsłonka do fotelika Pink Stars - różowaOsłonka do fotelika Pink Stars - różowaOsłonka do fotelika Pink Stars - różowa

Opis produktu

Osłonka do fotelika Pink Stars - różowa

Rażące słońce czy szkodliwe promieniowanie – z osłonką Dooky Hoody nie musisz się o to martwić w podróży czy na codziennym spacerze. W upalny dzień czy niepogodę, Dooky zapewni komfort oraz wygodę Maluchom i ich rodzicom. Osłonka jest łatwa do zamontowania oraz użytkowania, zajmuje mało miejsca i da się ją założyć na większość fotelików. Nareszcie możesz pozbyć się czarnego poliestrowego daszka ze swojego fotelika i zamienić go na miękki i przewiewny daszek wykonany w 100 % z bawełny, który zapewni odpowiedni przepływ powietrza.

Cechy osłonki Dooky Hoody:

Chroni przed szkodliwym promieniowaniem – Dooky Hoody ma doskonały współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV z UPF40 +, osłonka blokuje ponad 97% szkodliwych promieni UVA i UVB.

Uniwersalna – Dooky Hoody pasuje do większości rodzajów fotelików.

Łatwa w użytkowaniu – Dooky Hoody jest banalnie prosta do zamontowania, wyposażona jest w gumki ściągające, która umożliwiają zamontowanie osłonki na foteliku, dodatkowo Dooky Hoody zakończona jest tasiemkami, które pomogą naciągnąć i zamocować dół osłonki.

Praktyczna – każda osłonka Dooky Hoody posiada otwór umożliwiający chwycenie wózka za rączkę bez konieczności jej zdejmowania, co w szczególności odróżnia ją od standardowych osłonek dołączonych do fotelika.

Naturalna – Dooky Hoody wykonana jest ze 100% bawełny, naturalny materiał jest nie tylko miękki i miły w dotyku ale również zapewnia odpowiedni przepływ powietrza.

Kompaktowa – osłonka składa się w mały kwadracik, który włożysz nawet do kieszeni, dzięki temu zawsze możesz ją mieć przy sobie

Estetyczna – Dooky Hoody wykonana jest w ciekawej kolorystyce, dzięki której w kilka chwil zmienisz swój fotelik.

  • Marka: Xplorys
  • Symbol: 5Y36BE
  • Kolor: Różowy
  • Kolekcja: Wiosna / Lato
  • Płeć: dziewczynka
Osłonka do fotelika Pink Stars - różowaOsłonka do fotelika Pink Stars - różowa

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Osłonka do fotelika Pink Stars - różowa

-37%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()