Klocki konstrukcyjne dla dzieci

Liczba produktów: 212

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Wiek

  Płeć

  Gravitrax PRO Dodatek Karuzela
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +4%
  Cena początkowa: -47%
  Gravitrax PRO Dodatek Releaser
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +6%
  Cena początkowa: -47%
  GraviTrax Dodatek Color Swap
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +4%
  Cena początkowa: -47%
  Gravitrax PRO The Game Splitter
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +4%
  Cena początkowa: -29%
  Klocki LEGO Creator 31135 Motocykl vintage - 128 elementów, wiek 8 +
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -9%
  Cena początkowa: -39%
  Klocki LEGO Creator 31137 Urocze psiaki - 475 elementów, wiek 7 +
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +1%
  Cena początkowa: -16%

  Klocki konstrukcyjne – świat niekończących się możliwości

  Na rynku zabawkarskim można wybierać spośród różnego rodzaju klocków. Tym bardziej warto decydować się na takie, które skutecznie rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i zaszczepią pasję do ich układania. Z myślą o wsparciu najmłodszych w poszerzaniu ich horyzontów, sklep internetowy 5.10.15. skupił w swojej ofercie najciekawsze pozycje wydawnicze. Starannie wyselekcjonowane produkty pomagają dziecku – w przystępnej i dostosowanej do jego wieku formie – poznawać świat maszyn, ale również historię. Zjawiskowe dzieła architektury, kultowe modele samolotów i samochodów, jak też artyleria bojowa i wiele innych – klocki konstrukcyjne dla dzieci umożliwiają zapoznawanie się z artefaktami, które składają się na przeszłość i teraźniejszość cywilizacji.

  2. Dlaczego warto postawić na klocki konstrukcyjne dla dzieci?

  Interesujące zestawy klocków konstrukcyjnych nie nudzą się nawet po wielokrotnym składaniu i rozkładaniu, bo co i rusz można wymyślać do nich nowe historie. Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem na prezent akurat takich zabawek jest rozwój kreatywności i logicznego myślenia, jak też niekończące się możliwości konfiguracji. Zestawy rozwijają w dzieciach chęć do swobodnego łamania narzuconych schematów, poszukiwania własnych dróg i koncepcji, przez co przekładają się na rozwój intelektualny i emocjonalny najmłodszych. Poza tym występują w wielu wariantach, ściśle dopasowanych do wieku i możliwości poznawczych odbiorców. Stymulowanie zmysłu wzroku i dotyku pozwala na wykształcenie w maluchach pokładów cierpliwości, skupienia czy większej precyzji ruchowej.

  Klocki dla dzieci konstrukcyjne – poznaj warianty magnetyczne

  Wyjątkową podkategorią pośród produktów kreatywnych są klocki magnetyczne dla dzieci. Niemal nieograniczone możliwości konfiguracji przyczyniają się do eksplozji dziecięcej kreatywności, ciesząc rodziców ciągłym rozwojem pociechy. Magnetyczne elementy w różnych interesujących kolorach pozwalają na samodzielne układanie trójwymiarowych modeli figur o często zaskakujących kształtach. Rozwój zdolności logicznego myślenia, układania ciągu przyczynowo-skutkowego, testowania różnych możliwości i poszukiwania rozwiązań – to wszystko zasługa dobrze opracowanych zestawów klocków magnetycznych.

  Jakie jeszcze komplety warto sprezentować swojemu dziecku?

  Jeśli chodzi o wartościowe zabawki dla dzieci, to warto wspomnieć o zestawach kreatywnych idealnych dla małych projektantów. Dzięki nim pociecha rozwinie w sobie zmysł estetyczny, wyrobi poczucie dobrego smaku oraz nauczy się zgrabnego łączenia ze sobą różnych barw i faktur. Jeśli chodzi o zestawy z pojazdami, marka COBI ma w swoim asortymencie wiele interesujących propozycji, zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Komplety składają się głównie z dużych elementów, dlatego są bezpieczne dla dzieci w różnym wieku. Tematyka oscyluje wokół wydarzeń historycznych, konfliktów zbrojnych, znanych marek pojazdów, kultowych okrętów podwodnych czy statków powietrznych. Bez wątpienia Twoje dziecko znajdzie pośród nich coś wyjątkowego dla siebie!

  Nowoczesne klocki konstrukcyjne do skręcania

  Klocki dla dzieci konstrukcyjne mogą również wspierać jego małą motorykę oraz zdolności manualne. W tym celu stworzono klocki do skręcania. Wśród nich znajdują się, między innymi, stoły warsztatowe idealne dla małego mechanika zafascynowanego naprawianiem aut, ale też maszyny budowlane i inne. Dzięki tego typu drewnianym klockom konstrukcyjnym pociecha już od pierwszych lat życia może zapoznawać się z mechanizmami działania różnych sprzętów. W zależności od tego, z jaką siłą skręci się poszczególne elementy, można uzyskać gotowy do zabawy produkt bądź bazę do testowania niekończących się możliwości twórczych. Otwórz swojemu dziecku pole do kreatywnych eksperymentów. Sprawdź ofertę sklepu 5.10.15.!