Family Concept – ubrania dla całej rodziny

Jak co sezon wracam do Was z Waszą ulubioną linią ubrań dla całej rodziny z linią Family Concept! Chcecie pokazać jak wesołą i zgraną rodziną jesteście? A może akurat poszukujesz prezentu dla całej rodziny?

Z pomocą przychodzimy my – 5.10.15. z najnowszą linią ubrań Family Concept – ubrania dla całej rodziny! Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, żebyście mogli w zabawny, modny i wygodny sposób pokazać światu jak zgraną rodziną jesteście!

Najnowsza odsłona linii składa się z fantastycznych bluz dla całej rodziny, t-shirtów, oraz spodni dresowych lub legginsów. Propozycje są utrzymane w spójnej kolorystyce w której dominuje zieleń, szarość oraz czerń. Na wszystkich modelach pojawiają się charakterystyczne dla marki 5.10.15. autorskie grafiki oraz hasła, na przykład „Co złego to nie ja”.

Family Concept to genialna propozycja dla całej super rodziny, zachęcająca do robienia rodzinnych zdjęć i wspólnej zabawy, która integruje każdego z jej członków. To także idealny pomysł na prezent zarówno dla świeżo upieczonych rodziców i ich maluchów, jak i osób, które lubią podkreślać podobieństwa pomiędzy małymi i dużymi członkami rodziny, bo jak wszyscy wiemy… rodzina górą! 🙂

Odkryjcie nowości: FAMILY CONCEPT

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły