Letnia elegancja dla dziewczynek

Czas uroczystości rodzinnych w tym roku wygląda nieco inaczej, niż dotychczas wszystkim nam znany.  Zapewne za częścią z Was są już pierwsze komunie, śluby, wesela w trochę odmiennej formule. Jednak niezależnie od okoliczności, pojawia się częste pytanie: czy zabierać ze sobą dzieci na takie uroczystość? W chwili, gdy odpowiedź jest twierdząca i zdecydujemy się wybrać z dziećmi na uroczystość, pojawia się kolejne, ważne pytanie – jak ubrać dziecko na ślub, wesele czy na inną uroczystość? Naturalnie podstawą jest wygoda, ale także każde dziecko marzy, aby wyglądać wyjątkowo i tak jak sobie wymarzyło.

Z ust dziewczynki, nie raz będzie można usłyszeć słowa: „Chce sukienkę w której będę wyglądać jak księżniczka!” My spełniamy te marzenia i  przychodzimy z wymarzonymi sukienkami idealnymi dla księżniczek: rozkloszowanymi, a na dodatek z tiulu na widok których młoda dama zawoła „O tak, to ta!”. 😊

Dla tych, które wolą sukienki bez tiulu za to z falbankami – też coś przygotowaliśmy! Piękne kolory, zwiewne falbanki oraz interesujące kroje sprawią, że Wasza pociecha będzie się prezentować się zjawiskowo, a kręcąc piruety zachwyci wszystkich wokół.

W stylizacji każdej księżniczki nie może zabraknąć pantofelków. W zależności od preferencji, można postawić na lekkie i wygodne sandałki lub na słodkie balerinki, godne prawdziwego Kopciuszka.

Do dopełnienia całości stylizacji brakuje jednej rzeczy… Skarbnicy drobiazgów, miejsca na wszystkie skarby oraz na rzeczy najpotrzebniejsze: torebka. 😊

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły