Dołącz do nas
Do góry

Początek roku szkolnego, początkiem nowej modowej przygody

Nikt nie lubi myśleć o końcu wakacji. Niestety jeśli macie dzieci w wieku szkolnym lub przedszkolnym, nie unikniecie przygotowań do rozpoczęcia roku szkolnego. Sprawdźcie czy Wasze dzieciaki mają w swojej szafie elegancki strój na początek września. Jest duże prawdopodobieństwo, że wyrosły z zeszłorocznego… Nie martwcie się jednak, został jeszcze tydzień na zrobienie zakupów i przygotowanie się do powitania szkoły. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi w klimacie „back to school”!

Naszym zdaniem tego dnia warto postawić na elegancję – oczywiście modną i wygodną. Dziewczynkom proponujemy zwiewną granatową sukienkę lub spódniczkę zestawioną z białą bluzką i granatowym sweterkiem oraz balerinkami.

Chłopcy mogą założyć granatowe spodnie, białą koszulę oraz krawat dopasowany kolorystycznie. Możecie przełamać nieco tę elegancję i zdecydować się na trampki zamiast bardzo szykownych butów. Jako alternatywę proponujemy zestawić granatowe spodnie i koszulę z bordową muszką i kamizelką.

Kolekcja “Back to school” <<< KLIK

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Moda

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.