Pokochaj nowości w dobrej cenie

Rozpoczęcie roku szkolnego, wrzesień i co za tym idzie pierwsze jesienne dni zbliżają się co raz bardziej. To też czas kiedy zostaje dokonany przegląd szaf przed 1 września i okazuje się, że spodnie przykrótkie, koszula się nie dopina, a bluzki z kołnierzykiem straciły swój śnieżnobiały kolor. Tu przychodzi z pomocą 5.10.15. ze swoją kolekcją Back to School! Kolekcja Back to School to nie tylko propozycje na rozpoczęcie roku szkolnego, ale także na kolejne dni szkoły.

Dajcie się zabrać w modową podróż przez klasyczne galowe stylizacje dla dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego przez stylizacje na kolejne dni w szkolnej ławce. Pośród eleganckich stylizacji na szczególną uwagę zasługuje osadzona w trendach retro sukienka z falbanami przy rękawach w połączeniu z długimi skarpetami jest nawiązaniem do mody sprzed lat. Koszulki polo sprawdzą się fantastycznie u młodych elegantów, korzy cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnym sznytem i wygodą.

W trakcie pierwszych dni w szkolnej ławce warto postawić na wygodne i nie krepujące ruchów ubrania. Koniecznie w nasyconych kolorach. Nadchodzącej jesieni, warto też postawić na stylizacje mono kolorystyczne. Cała stylizacja w jednym kolorze? W tym sezonie obowiązkowo! 😉

Wszystkie nasze propozycje z najnowszej jesiennej kolekcjach czekają na Was na 51015kids.eu i w sieci sklepów stacjonarnych 5.10.15.

Pokochajcie nowości w dobrej cenie!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły