Kolekcja Jesień 2020

W kolekcji jesiennej marki 5.10.15. tradycyjnie nie zabraknie modnych kolorowych ubrań i fasonów zgodnych z aktualnymi trendami. Proponowane stylizacje będą nie tylko modne, ale również wygodne, zapewniające swobodę ruchu!

Małe dziewczynki zachwycą się delikatnymi odcieniami różu, bieli oraz szarości zestawionych z intensywnymi barwami, czerwieni i grantu denimu. Te większe docenią sportowy look i ciekawe fasony zaproponowane przez naszych projektantów. Wielkie zainteresowanie mogą wzbudzić cieszące się ogromną popularnością aplikacje z dwustronnych cekinów, holograficzne nadruki i zadruki „allover” – pojawiające się na całym ubraniu.

Najnowszą kolekcje 5.10.15. pokochają chłopcy, którzy lubią gamingowe klimaty. Na ubraniach znajdują się liczne nawiązania do gier w postaci nadruków padów do gry lub grafik z „pixelami” oraz napisów np. „What’s your game?” lub „Player”. W kolekcji zagoszczą kolory, które lubią chłopcy: szary, niebieski oraz czerwony uzupełnione o inne akcenty kolorystyczne.

W kolekcji nie zabranie kurtek idealnych na jesienne dni! Dziewczynki odnajdą w niej lubiane kurtki parki oraz dłuższe ciepłe płaszczyki, zaś chłopcy modne bomberki lub pikowane kurtki z kapturem.

Chcesz zobaczyć więcej produktów z jesiennej kolekcji? Kliknij TUTAJ 🙂

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły