Dołącz do nas
Do góry

Kolekcja organic cotton – naturalny wybór dla Twojego dziecka!

Szukasz ubranek do wyprawki dla siebie lub przyjaciół? Jakość materiałów jest dla Ciebie najważniejsza? Ta kolekcja jest dla Ciebie! W skład naszej kolekcji z bawełny ekologicznej dla noworodków i niemowląt wchodzą: body z długim rękawem, body kopertowe z długim rękawem, śpiochy, pajace, czapeczki, półśpiochy, kaftanik i chusteczki zapinane na napy.
Przy produkcji bawełny ekologicznej proces od wysiewu do powstania gotowego wyrobu jest ściśle kontrolowany i zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w przyrodzie, bez chemikaliów. Bawełnę ekologiczną uprawia się na plantacjach, na których nie są stosowane pestycydy, ani chemiczne dodatki do nawozów. Przy  uprawie bawełny ekologicznej zastosowanie znajdują wyłącznie substancje podlegające biodegradacji, jak np. czosnek, kwas cytrynowy, obornik lub nawet pożyteczne owady.

Najczęściej jest zbierana ręcznie, dzięki czemu jest o wiele czystsza a do jej mycia używane są łagodne naturalne środki, dzięki czemu jest lepszej jakości.

Najbardziej wartościową  bawełną jest bawełna w naturalnym kolorze – białym, kremowym, beżowym, zielonym. Do barwienia wyrobów z bawełny organicznej używane są m.in. glinki. Dlatego też nasza kolekcja w swojej kolorystyce odzwierciedla naturalność bawełny.

Produkty z linii organic cotton posiadają certyfikaty, które potwierdzają, że do nadruków zostały użyte farby, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

>> Cała kolekcja organic cotton <<

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.