Dołącz do nas
Do góry

Kolekcja organic cotton – naturalny wybór dla Twojego dziecka!

Szukasz ubranek do wyprawki dla siebie lub przyjaciół? Jakość materiałów jest dla Ciebie najważniejsza? Ta kolekcja jest dla Ciebie! W skład naszej kolekcji z bawełny ekologicznej dla noworodków i niemowląt wchodzą: body z długim rękawem, body kopertowe z długim rękawem, pajace, czapeczki, półśpiochy,  i chusteczki zapinane na napy.

Produkty z kolekcji organic cotton posiadają certyfikaty, które potwierdzają, że do nadruków zostały użyte farby, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Kolekcja ORGANIC COTTON(klik)

Przy produkcji bawełny ekologicznej proces od wysiewu do powstania gotowego wyrobu jest ściśle kontrolowany i zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w przyrodzie, bez chemikaliów. Bawełnę ekologiczną uprawia się na plantacjach, na których nie są stosowane pestycydy, ani chemiczne dodatki do nawozów. Przy  uprawie bawełny ekologicznej zastosowanie znajdują wyłącznie substancje podlegające biodegradacji, jak np. czosnek, kwas cytrynowy, obornik lub nawet pożyteczne owady.

Najczęściej jest zbierana ręcznie, dzięki czemu jest o wiele czystsza a do jej mycia używane są łagodne naturalne środki, dzięki czemu jest lepszej jakości.

 

 

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Kolekcje

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.