Dołącz do nas
Do góry

Szkolny niezbędnik – o tym nie można zapomnieć!

Od pierwszego dzwonka dzieli nas co raz mniej czasu. Powoli rozpoczyna się kompletowanie zeszytów, książek, długopisów, kredek i wielu innych rzeczy potrzebnych do szkoły. Gdy już będziemy posiadali wszystkie niezbędne rzeczy, warto zaplanować w co się to wszystko zapakuje. 😊 Idealnym rozwiązaniem jest wygodny plecak, który pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy oraz będzie dbać o zdrowe plecy dziecka. Wybór plecaków jest ogromny, zaczynając od kolorów i nadruków z ulubionymi bohaterami przez dodatkowe funkcje jak wmontowane kółka, dzięki którym można wygodnie ciągnąć plecak, co pozwala odciążyć plecy dziecka od ciężaru plecaka. Na jaki plecak wy się zdecydujecie tym razem?

Plecaki dziewczęce

 

  

Plecaki chłopięce

   

Plecak na kółkach

 

Piórniki

Skoro plecak mamy już wybrany, czas na wybór piórnika, który pomieści wszystkie dodatkowe akcesoria, a może nawet będzie już zawierał je wszystkie w środku.

  

Worki na kapcie

Kompletując wyprawkę do szkoły nie możemy zapomnieć o butach na zmianę, a wspomniane buty trzeba w coś zapakować. Tu przychodzimy z pomocą i propozycją worków na kapcie. 😊

   

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.