Jak zbierać środki na Siepomaga.pl?

Gdy rodzi się chore dziecko, wydaje nam się, że świat się zawalił. Tak samo jest, gdy zdrowe do tej pory dziecko lub inny nasz bliski nagle zachoruje. Obok strachu i niepewności pojawia się też bezradność – co w tej sytuacji robić, gdzie szukać pomocy?

Niestety, nie zawsze jest tak, że leczenie jest refundowane. Jest wiele chorób, których NFZ nie uwzględnia w swoim koszyku świadczeń. Czasami także jedyne skuteczne leczenie dostępne jest poza granicami naszego kraju. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, których nie jest w stanie ponieść przeciętny mieszkaniec naszego kraju. Podobnie jest w sytuacji, gdy dziecko jest przewlekle chore, niepełnosprawne – nie tylko leczenie, ale także niezbędna rehabilitacja i sprzęty rehabilitacyjne mają wysokie ceny, które przyprawiają o zawrót głowy. Skąd więc brać pieniądze, gdzie szukać pomocy?

Właśnie takie pytania stały się początkiem Siepomaga.pl – portalu (dziś także fundacji), który umożliwia odnalezienie się Potrzebujących i tych, którzy chcą i mogą pomóc. I to na niespotykaną dotąd skalę! To tutaj bezradność zamienia się w determinację i nadzieję, a rezygnację zastępuje mobilizacja do działania!

Na Siepomaga.pl znajdą pomoc te osoby, które mierzą się z chorobą swoją lub swoich bliskich i potrzebują środków na leczenie, terapię czy rehabilitację. Współpracujemy z wieloma organizacjami pożytku publicznego w Polsce. Bardzo zależy nam na wiarygodności i uczciwości, ponieważ każdego dnia tysiące osób obdarza nas zaufaniem. Dlatego też nigdy nie przelewamy zebranych środków na prywatne konta i dokładnie weryfikujemy każdy cel.

Jesteś rodzicem chorego dziecka i potrzebujesz pomocy? Na Siepomaga.pl na pewno ją znajdziesz! Wystarczy, że dodasz zgłoszenie – na naszej stronie jest zakładka “Zbieraj na Siepomaga”. Kliknij w nią i wypełnij wszystkie niezbędne pola. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, na wszystkie postaramy się wyczerpująco i szybko odpowiedzieć. A gdy już ruszy zbiórka, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc uzbierać niezbędne środki!

Jeszcze niedawno wielu z nas przerażała myśl o wyjeździe na zagraniczne leczenie, a kwoty wydawały się niemożliwe do osiągnięcia. Fundacja Siepomaga powstała właśnie dlatego, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia przez Potrzebujących. Jednoczymy setki tysięcy Pomagaczy!

Wiemy, że bezradność w obliczu tragedii własnego dziecka czy innych bliskich nam osób jest najgorszym uczuciem. Właśnie dlatego robimy, co w naszej mocy, by nieść nadzieję Potrzebującym. Pomaganie daje radość, o czym przekonuje się każdego dnia coraz więcej Naszych Darczyńców!

 

Autorką tekstu jest Monika Filipowicz z portalu Siepomaga.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły