Dołącz do nas
Do góry

Jutro o g. 10.00 ostatni odcinek programu Domowe Pole Minowe!

  • 9
    Udostępnienia

Zbliża się koniec naszej przygody z programem Domowe Pole Minowe. Jutro będziecie mieli okazję obejrzeć ostatni ósmy odcinek, którego temat przewodni wyda się najbardziej interesujący przyszłym i początkującym rodzicom. Ale czy na pewno powinien zainteresować tylko ich? Mamy nadzieję, że popularna vlogerka Justyna Kozłowska wspólnie z zaproszonym gościem i naszą ekspertką, Małgorzatą Ohme swoimi radami sprawią, że Wasze życie będzie nieco bardziej uporządkowane, a dzięki temu będziecie mieli więcej czasu dla siebie. Jesteście ciekawi o co chodzi? Zapraszamy!

W jutrzejszym odcinku Justyna Kozłowska wspólnie z modelką Agatą Rubik, która jest mamą dwóch córek- Heleny i Alicji, porozmawiają na temat harmonogramu dnia. Czy faktycznie jest taki potrzebny i co daje? Czy planowanie ma sens? Jak wyglądał rytm dnia trzech mam, których historie będziecie mieli okazję poznać w tym odcinku? Chcesz wiedzieć dlaczego Małgorzata Ohme (psycholog dziecięcy i ekspertka Akademii 5.10.15.) uważa, że rytuały służą nie tylko dzieciom, lecz także rodzicom? Czy takie stałe punkty w ciągu dnia są ważne tylko dla maluchów czy może też dla nastolatków? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w jutrzejszym odcinku!

Zapraszamy do oglądania ósmego odcinka już jutro o godzinie 10:00 na Onet.pl  i na profilu FB Onet Styl Życia!

Tematem poprzedniego, siódmego odcinka Domowego Pola Minowego było sprzątanie przez dzieci i czystość w domu. Justyna wspólnie z Małgorzatą Ohme oraz aktorką Anitą Jancią (mamą Marysi i Ignacego), zastanawiały się jak sprawić, żeby dzieci sprzątały same i jak je do tego zachęcić. No i oczywiście jak w tym wszystkim nie wpaść w paranoję czystości i zachować higienę…psychiczną. Jeśli jesteście ciekawi do jakich wniosków doszły, kliknijcie w poniższy link!

 

SIÓDMY ODCINEK PROGRAMU DOMOWE POLE MINOWE

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.