Czas na majówkę!

Majówka tuż, tuż, to czas w którym odejdziemy na kilka dni od komputerów, aby odpocząć i się zregenerować. Rower, deska albo rolki już czekają w blokach startowych! Może góry a może nad morze… wszystko zaplanowane? A garderoba wymieniona? 😉

Nie ważne czy planujemy dalekie wojaże czy tylko bliskie wycieczki – warto przygotować ubrania na cieplejsze dni! 😊

W naszym sklepie znajdziecie moc kombinacji, które pomogą skompletować coraz bardziej letnią szafę dla każdego fajnego chłopaka!

Zainspirujcie się naszymi propozycjami i wybierzcie coś dla siebie!

Propozycje z linii „Folow the sunset” to wybór dla podróżników i rządnych przygód wielbicieli natury!Zgaszone barwy przywodzą na myśl safari a śmieszne foto-aplikacje na T-shirtach na pewno pomogą poczuć wakacyjny klimat.

W plecaku na majówkową przygodę nie może zabraknąć rozpinanej bluzy – ta zielona nastraja pozytywna energią. 😊

Dla chłopaków, w których żyłach płynie woda zamiast krwi proponujemy wybór ubrań z linii „Futuristic Aqua”. Kolory ubrań od jasnych, ciepłych błękitów niczym tych okalających plaże Zanzibaru po ciemne granaty Zatoki Puckiej trafią w gusta najbardziej wybrednych surferów. 😉

Pogoda w maju często jeszcze nie pozwala pływać w wodzie, ale jak najbardziej pozwala spędzać czas nad wodą! Jezioro, staw albo plaża – to będzie super Majówka!

Majówkowe akcesoria dla chłopca👇

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły