Dołącz do nas
Do góry

Kochana, zrób coś dla siebie!

Czas kwarantanny i przebywania w domu w dużej mierze sprawił, że dla wielu kobiet nieodłącznym przyjacielem dnia codziennego stały się spodnie dresowe. Fakt, wygody i funkcjonalności nie można im odmówić, a na tych ciemniejszych to nawet większości plam nie widać. 🙂  Jednak ten dres i ogarniające z dnia na dzień, co raz większe rozleniwienie, brak spotkań ze znajomymi niekorzystnie wpływa na naszą kondycję psychiczną. Dlatego najwyższy czas to zmienić i zadbać o to, aby lepiej się poczuć samej ze sobą!

Umów się na spotkanie

Nie, nie namawiamy Ciebie do wyjścia na miasto, a do skorzystania z videoczatu. Z pomocą przychodzą tutaj aplikacje takie jak Messenger, WahtsApp, FaceTime, Skype i wiele podobnych. Zrób sobie piękny makijaż ubierz się w swoje ulubione ubranie i rozpocznij przez internet swoje wieczorne ploteczki z koleżankami. Kontakt z innymi, a także zrzucenie codziennych dresów na rzeczy fajniejszych ubrań i makijażu sprawi, że poczujesz się lepiej.

Czas coś zwiedzić lub zajrzeć do teatru

Pewnie zawsze chciałaś, ale nie zawsze mogłaś wybrać się wycieczkę  w jakiś ciekawy zakątek Polski lub brakowało ci czasu na wyjście do teatru. Czas to zmienić! Z pomocą przychodzi internet, gdzie jest mnóstwo miejsc, które udostępniają swoje przestrzenie w postaci wirtualnego spaceru lub oferują do obejrzenia spektakle online. Wybór jest ogromny, a dostęp jest bezpłatny! Wiele polski zabytków możecie zwiedzić między innymi za pośrednictwem strony:  https://kulturadostepna.pl/on-line/wirtualne-muzea, a spektakle teatralne czekają na Was na https://ninateka.pl/.

Zrób sobie domowe SPA

Fakt, że żyjesz w mniejszym pośpiechy i większość czasu spędzasz zaciszu domowym, sprawia, że masz więcej czasu z którego możesz wygospodarować chwilę tylko dla siebie. Zatem czas wyciągnąć od dawna czekające na ten moment maseczki do twarzy i włosów. Zapewne też w zaciszu łazienki czeka na ciebie Twoja ulubiona sól do kąpieli i balsam do ciała. Chyba do tego rytuału piękna nie musimy Ciebie szczególnie zachęcać. Wiesz co robić! 🙂

Kup sobie coś nowego

Cóż nie mówimy tutaj o wymianie całej garderoby, ale chociaż o zakupie jednej nowej sukienki lub bluzki. Podaruj sobie tę chwilę oczekiwania z niecierpliwością na kuriera i ten dreszczyk emocji, gdy już otwierasz swoją wyczekiwaną paczkę. Niby drobiazg, a cieszy przez długi czas. Dokonując zakupów pamiętaj o tym, aby wspierać polskie marki. Jeśli jesteśmy już w temacie polskich marek – pamiętaj, że na 51015kids.eu czeka na Ciebie STREFA KOBIET, gdzie czekają na Ciebie kobiece sukienki, bluzki i spódnice

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.