Miedzy nami kobietami, czyli o Dniu Kobiet

„Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj Święto Kobiet” – dziś w kalendarzu jest ten dzień, który pachnie kwiatami i czekoladą!

W tym dniu mężczyźni Ci duzi i Ci mali spieszą do kwiaciarni w kolejkę po bukiet róż, tulipanów lub innych pięknych kwiatów dla swojej wybranki, Mamy, koleżanki z pracy, Pani w Przedszkolu czy Wychowawczyni w klasie. Ach! A gdyby tak Dzień Kobiet świętować codziennie albo… przynajmniej raz w tygodniu?! Ale kto powiedział, że nie może tak być?! 😉 Wiosenne słońce za oknem napawa nas nadzieją, nadzieją na zmiany, może dziś jest ten dzień by powiedzieć „do dzieła!”.

Nowy dzień = Nowa Ja!

Nasze Mamy i Babcie do dziś wspominają 8 marca z łezka w oku. Ten dzień im się kojarzy z goździkami i nowymi rajstopami, które były często towarem wręcz luksusowym. Dziś rajstop w sklepach pod dostatkiem, ale kultywując odzieżową tradycję – dlaczego samej sobie nie kupić nowej sukienki albo bluzki

Kiedyś krem do twarzy „Pani Walewska” albo perfumy „Być może…” gościły niemal, w każdej kosmetyczce – dlaczego by w zamian nie zakupić sobie coś wyjątkowego? Serum lub krem odżywczy, bo tak, bo jesteśmy tego warte! 😊

A może torebka lub nowa kosmetyczka? Oj, przyznajmy same, czyż nie bywa tak, że na liście zakupów wpisujemy swoje potrzeby na samym końcu… Czas to zmienić!

Zatematem dziś pomyślmy o tym – „Co mogę zrobić dla siebie?” i zróbmy to! Niezależnie, czy to będzie zakup nowej bluzki czy sukienki, wyjście do kosmetyczki lub wieczór pod kocem z książką.

Nowości w STREFIE KOBIET 5.10.15.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły