Pomysły na prezent dla dziewczynki 9-11 lat

Kiedy Twoja mała córeczka zaczyna dorastać, zmieniają się jej potrzeby. Rozwija się, uczy, kształtuje swoją osobowość i wkracza w zupełnie nowy dla niej świat. Ten przełomowy czas jest niezwykle ważny! Pierwsze sukcesy, wybory, rozwijanie pasji i zainteresowań – to wszystko wpływa na przyszłość dziecka, dlatego kupując prezent dla dziewczynki 9-10 lat, warto wziąć to pod uwagę. Co kupić dziecku w tym wieku? Podpowiadamy!

Kreatywny prezent dla dziewczynki 10-11 lat

Choć w zachowaniu Twojej córki następuje teraz wiele zmian, warto pielęgnować w niej kreatywność, możliwość wyrażania siebie i twórczość. Dobrym pomysłem na prezent dla dziewczynki 10-11 lat jest więc coś, co jej to ułatwi. Zabawki kreatywne, bo o nich mowa, są świetnym upominkiem dla małych artystek, dziewczynek z niesamowitą wyobraźnią i tych, które po prostu lubią tworzyć.

W tej szerokiej kategorii produktów znajdują się zarówno przybory plastyczne, jak i zestawy do produkcji domowych mydełek, perfum czy biżuterii. To też doskonały sposób na naukę wykonywania pierwszego makijażu, niezwykłej mozaiki, pierwszego pięknego obrazu lub nawet własnego wulkanu. Rękodzieło pozwoli Twojej córce na pielęgnowanie swojej pasji i zainteresowań poprzez rzeczy, które sama zrobi, a przy okazji wytrenuje jej motorykę małą. Daje jej również szansę na stworzenie rzeczy od serca, które podaruje później bliskiej osobie – np. niepowtarzalnej bransoletki dla niej i jej najlepszej przyjaciółki.

Edukacyjny prezent dla dziewczynki 9-10 lat

Choć kreatywność jest niezwykle ważna i warto o nią dbać, doskonały prezent dla dziewczynki 9-10 lat to również zabawki edukacyjne. Taki upominek pomoże dziecku w poszerzaniu swoich zainteresowań, nauce nowych rzeczy oraz w odkrywaniu, jak działa świat. Nauka poprzez dobrą zabawę to zawsze świetny pomysł! Zestaw małego chemika, smartwatch lub pierwszy mikroskop mogą w przyszłości przyczynić się do tego, że dziewczynka zainteresuje się nauką bądź technologią i będzie chciała rozwijać się w tym kierunku. Pozwól swojej córce na eksperymenty i zaraź ją pasją do nauki w ciekawy sposób!

Jeżeli jednak świat naukowców nie przykuwa uwagi Twojego dziecka, to dobrym rozwiązaniem będą książki o ulubionej tematyce dziewczynki, zarówno te edukacyjne, jak i fabularne. Równie trafionym pomysłem mogą okazać się gry planszowe, które wymagają logicznego myślenia i analizowania wykonywanych ruchów, a przy okazji wciągają na wiele godzin. Co więcej, są doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.

Puzzle z motywem ulubionej postaci z bajki, klasyka taka jak warcaby czy Monopoly to tylko przykłady gier uwielbianych przez ludzi na całym świecie. Wybór planszówek jest naprawdę spory, dlatego z pewnością znajdziesz coś na prezent dla dziewczynki 10-11 lat, co odpowie jej zainteresowaniem.

Modowy prezent dla dziewczynki 9-10 lat

Każda mała dama podpatruje styl mamy i często podbiera jej sukienki czy buty na obcasie. Jeśli Twoje dziecko interesuje się modą, to warto postawić na prezent związany właśnie z tą pasją! Nowa sukienka, bluzka, niebanalne akcesoria w postaci pasków, spinek do włosów, kapeluszy czy butów to prezent dla dziewczynki 9-11 lat, który z pewnością jej się spodoba. Warto też pamiętać o tym, że moda to nie tylko ubrania! Paletki do makijażu (oczywiście takie, które są dostosowane do wieku dziecka), wcześniej wspomniane zestawy do tworzenia biżuterii czy możliwość doczepienia sobie kolorowych włosów pozwolą dziewczynce pokazać swój styl. W tej kategorii prezentowej znaleźć się mogą także mgiełki, szczotki do robienia wymarzonych fryzur czy zabawki pozwalające przyozdabiać ubrania brokatem.

Prezent dla aktywnej dziewczynki 9-10 lat

Szukając prezentu dla dziewczynki 9-11 lat, nie można zapomnieć o fankach rozmaitych aktywności fizycznych. Niezależnie od tego, czy Twoją córkę interesuje zabawa na zewnątrz, czy w domu – ruch jest nieodłączną częścią dzieciństwa. Warto więc wspierać dziecko w jego ulubionych aktywnościach kupując mu hulajnogę, wrotki, rolki czy wymarzoną deskorolkę. Nie zapominając oczywiście o akcesoriach ochronnych, by zabawa była całkowicie bezpieczna. Jeśli jednak typowe sporty nie są czymś, w czym dziewczynka czuje się najlepiej, a chcesz zadbać o jej ruch – postaw na taki prezent, który przy okazji da jej sporo frajdy. Takim rozwiązaniem są np. maty taneczne, dzięki którym dziewczynka może tańczyć do swojej ulubionej muzyki. Dobrym motywatorem są także smartwatche, które będą śledzić ruchy dziecka, a to z kolei wyznaczy dziewczynce małe, codzienne cele.

Niezależnie od tego, czy Twoja córka to typ naukowca, sportowca czy artystki – sprawdź naszą ofertę i wybierz dla niej idealny prezent!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły