Dołącz do nas
Do góry

Zostań swoim szefem

Sklepy 5.10.15.

Rynek zmienia się szybko, co wcześniej można było zaobserwować w większych miastach Teraz widać to także w mniejszych miejscowościach – dzieci rodzą się przecież wszędzie! Kiedy patrzymy na mapę kraju trudno jest znaleźć większy region, w którym nas nie ma. Dzięki rozwojowi modelu franczyzowego możemy szybko i precyzyjnie rozwijać się w nowych lokalizacjach, niezależnie od wielkości danego ośrodka.

Sklepy z partnerami handlowymi otwieramy w formacie agencyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego przyjaznego dla naszych partnerów. Warto podkreślić, że franczyzobiorca nie musi inwestować w towar. To bardzo ważne w obecnej sytuacji rynkowej. Takie podejście umożliwia nam pełne zaangażowanie centralnych narzędzi analitycznych, natychmiastową reakcję całej sieci, a z drugiej strony uwalnia naszego partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem towarem. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami, które nie posiadają dużego doświadczenia w handlu. Umożliwia to przekazywany przez nas know-how oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej. Przygotowany w ten sposób system bardzo dobrze spisuje się w obecnych realiach rynkowych. Potwierdza to wiele sytuacji, w których z naszym obecnym partnerem otwieramy kolejne placówki. Koncept marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w bardzo atrakcyjnych progach cenowych, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów. Nie zapominamy również o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszącym wprowadzaniu kolejnych sezonów. Nasi klienci to lubią, a nasi partnerzy o tym wiedzą. Tempo nowych otwarć potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród franczyzobiorców.

Nowy koncept meblowy

To całkiem nowe środowisko sprzedaży, które precyzyjnie podkreśla walory produktów 5.10.15.Przez blisko rok pracowaliśmy nad stworzeniem nowego wizerunku punktów sprzedaży. W przypadku sklepów z produktami dla dzieci w różnym wieku, bardzo ważne jest stworzenie środowiska przyjaznego dla wszystkich klientów. Rodzice niemowlaka zupełnie inaczej postrzegają świat niż rodzice 10-latka, który niechętnie ubiera się w sklepach dziecięcych. Właśnie dlatego w naszych sklepach działają trzy strefy produktowe: świat niemowlaka, przedszkolaka i starszych dzieci.

Nowy koncept meblowy pozwala na optymalną prezentację szerokiej oferty produktowej. Jasne ażurowe meble i ekspozycja frontem do klienta umożliwia szybką i całościową ocenę kolekcji. Zastosowane rozwiązania pozwalają również na wydajniejszą pracę obsługi sklepu, co jest szczególnie ważne dla naszych partnerów franczyzowych.

Podstawowe wymagania:

 • Miasto powyżej 15 000 mieszkańców, w którym nie ma 5.10.15. (i może lista 60 miast pod linkiem)
 • Lokal położony w centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej lub w centrum handlowym
 • Powierzchnia handlowa od 50 m2 plus niewielki magazyn
 • Założona własna działalność handlowa Partnera

Korzyści:

 • Wsparcie finansowania inwestycji poprzez leasing
 • Brak konieczności kupowania towaru
 • Pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji
 • Pełne wsparcie w prowadzeniu sklepu
 • Rozliczenie na zasadzie prowizji od obrotu (agencja/depozyt)

Koszt inwestycji:

 • Koszt wyposażenia sklepu o powierzchni do 70 mkw. z jedną standardową witryną wynosi teraz tylko 29 990 zł
 • Opłata licencyjna płatna jednorazowo (15 tys. zł) lub w ratach (36 rat po 500 zł)
 • Zabezpieczenie jedynie w postaci weksla

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Styl życia

Copyright © 2017 - 2023 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.